Anasayfa » Mobil » Android Kullanıcıların Hoşuna Gidecek 5 Uygulama

Android Kullanıcıların Hoşuna Gidecek 5 Uygulama

android-kullanicilarinin-cok-sevecegi-fakat-play-store-da-bulunmayan-5-sahane-uygulama-705x290[1]Android bünyesinde yer alan özelliklerden en güzeli olan APK kurulumu sayesinde Play Store’da yer almayan bu beş güzel uygulamayı internet üzerinden telefonunuza indirerek kurabilirsiniz. Çoğu kişinin bildiği gibi Play Store, Son dönemlerde kendi filtresine uygun olmayan uygulamaları mağazasından kaldırıyor. Fakat bu noktada ise çoğu kişinin bildiği gibi Android’in en güzel yanı olan APK sayesinde Play Store da yer almayan oyun eve uygulamaları rahatlıkla kurabiliyorsunuz.

Dışardan indirmiş odluğunuz bir uygulamayı kurmak için yapmanız gerekenler Ayarlar > Güvenlik kısmını takip etmeniz ve “Bilinmeyen Kaynaklar” bölümüne izin tanımlamanız gerekiyor. Bu iznin ardından da cihazınıza indirdiğiniz ya da indireceğiniz dosyayı cihaza atmanızın hemen sonrası Android Paket Yükleyicisini kullanarak sorunsuz bir şekilde kullanım yapabilirsiniz.

 1. Aptoide: Google Play Store’un alternatif bir versiyonu olan Aptoide, Esasında teknik olarak bir düz Play Store gibi görev yapıyor. Bu yazılımın Google Play Store’da tek farkı bir uygulamanın güncelleme almadan önceki versiyonlarını da sistemde barındırması bu şekilde kullanıcı dilediği versiyona geri dönüş yapabiliyoruz.
  android-aptoide[1]
 2. WhatsOnline: WhatsDog ile başlayan derin takip süreci yeni uygulamalar ile hızlı bir şekilde devam ediyor. Kız arkadaşınızı ya da merak ettiğiniz kişilerin WhatsApp kullanma süresinin ne kadar olduğunu kontrol edebileceğiniz bu uygulama sayesinde kişilerin çevrimiçi olma saniyesinden çıkış saatine kadar süreyi detaylı bir şekilde görebiliyorsunuz.
  whats-online-2-1-1024x795[1]
 3. Doremi Müzik: YouTube üzerinden beğenmiş odluğunuz müzikleri indirmeyi ve kendi uygulaması üzerinden rahatlıkla dinlemenize yardımcı olan bu uygulama, Online olarak müzik dinlemenize yardımcı oluyor. Spotify gibi etkili müzik dinleme yazılımlarından bir tanesi olduğunu dile getirebiliriz.
  android-doremi(1)[1]
 4. Voscreen: Türkiye sınırları içerisinde gelişimi yapılan ve dünya çapında büyük bir başarıyı yakalayan yabancı dil öğrenme yazılımı, Google Play Store’dan kaldırıldı. Oldukça popüler seviyede olan İngilizce bilginize yardımcı olacak olan bu uygulamayı indirerek telefonunuzda kullanabilirsiniz.
  voscreen[1]
 5. Casper: Snapchat kullananların arasında oldukça popüler durumda. Çünkü Snapchat’te ekran görüntüsü alındığı karşı tarafa direkt olarak bildirim gidiyor. Fakat Casper sayesinde takip etmiş olduğunuz kişilerin ruhu duymadan cihazınıza ekran görüntüsü alabileceksiniz.
  casper_1200x6301[1]

Bir yorum

 1. Doremi müzik uygulamasını çıktığı günlerde indirmiştim. O günden beri aktif kullanıcısıyım. Dİğerlerini de denemek isterim muhakkak. Teşekkürler yazınız için.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir