Anasayfa » Mobil » Dünyanın en sağlam telefonu hangisi?

Dünyanın en sağlam telefonu hangisi?

teknolojiceXSEYDevir artık bilindiği üzre teknoloji devri ve teknoloji her geçen gün çok büyük bir hızla büyümeye devam ediyor. Teknolojinin inanılmaz gelişimini özellikle cep telefonu tarihine bakarak çok rahat bir şekilde gözlemleyebiliyoruz. Artık akıllı telefonlar sayesinde cep telefonlarımız bilgisayar görevi görüyor. Daha önce arama yapmaktan başka işe yaramayan, pek fazla kullanmadığımız telefonlarımız artık hayatımızın hemen hemen her alanında işimize yarar oldu. Ancak akıllı telefonların eski cep telefonlarına göre hala geri kaldığı bazı şeyler var. Bunların ne olduğunu soracak olursanız kesinlikle sağlamlıktan

bahsedebilirim. Eskiden cep telefonumuzu yere düşürdüğümüzde kırılacağına dair herhangi bir şüphe duymazken artık akıllı telefonlarımız yere düştüğü anda bir anda çatlayabiliyor ve tamircinin yolunu tutabiliyoruz. Hatta günümüzde kırılmaz camların ve akıllı telefon kılıflarının popülerliği de bu sebepten ötürü. X-System isimli bir telefon üreticisi tarafından şuana kadar dünyanın en sağlam cep telefonu üretildi. Bu cep telefonunun ismini soracak olursanız isminin X-Tell 3500 olduğunu ifade edebiliriz.

DÜNYANIN EN SAĞLAM TELEFONU HANGİSİ?

X-System’in X-Tell 3500 telefonu resimden de anlaşılabileceği üzre bir akıllı telefon değil. Tuşları olan, eskiden kullandığımız klasik cep telefonlarından. Ancak bu telefonun sağlamlık teknolojisi hususunda günümüzün akıllı telefonlarından çok daha iyi olduğunu ifade edebiliriz. X-Tell 3500 telefonu kırılmazlık garantisi içerisinde olan bir telefon ! Üretii firma tarafından X-Tell 3500 telefonu kırılmayan cep telefonu isteyenler için üretilmiş bir telefon. Ürün önemli darbeler alsa bile hiçbir problem olmadan çalışabiliyor. Üstelik cihazın tek yeteneği bu da değil; Cihaz aynı zamanda suyun altında da tam 2 metre derinliğe kadar sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor.

2 yorum

  1. nokia 3310 der geçerim 🙂 eğlenceli bir yazı olmuş elinize sağlık dostum

  2. teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir