Anasayfa » Oyun » GeForce Now Oyun Servisi Açıldı !

GeForce Now Oyun Servisi Açıldı !

Nvidia firmasının çıkarmış olduğu GeForce Now adlı bulut tabanlı oyun sistemi Beta sürümden çıktı.

Nvidia yakın bir süre önce tanıttığı Grid adlı bulut tabanlı oyun servisinin beta sürümden çıktığı için yeni bir adı var.Nvidia firmasının bugün itibari ile bütün Shield cihazları için kullanıma açmıştır ve betadan çıktığı için adı artık GeForce Now olarak tanıtıldı.

Almak isteyen kullanıcıların aylık bir ücret ödemesi karşılığında Android tabanlı Shield cihazları‘nı kullanarak televizyonlarında oyun oynayabilecek ortam yaratmasını sağlayan GeForce Now, bulut tabanlı oyun hizmeti veriyor.Yani oyunlar internetten yükleyerek oynanmakta.Bir nevi Netflix’in oyun için olan versiyonu gibi düşünebiliriz.
GeForce Now‘da şu anda Batman Arkham serileri, The Witcher 3, Metro,GRID, Alan Wake ve LEGO gibi popüler oyun türlerinin bulunduğu 50 adet oyun bulunmakta.Nvidia firmasının vaad ettiği diğer bir özellik ise 1080p çözünürlük ve 60 FPS‘te oyun oynama imkanı olabilecek olması.Firma ayrıca Spotify,Showtime,Ticket ve NFL Sunday uygumalarınında çok yakında Shield’a destek vereceklerini açıkladı

GeForce Now’da şu aşamada Batman Arkham serileri, LEGO, The Witcher 3, Alan Wake, Metro ve GRID gibi hayli popüler markaların da yer aldığı 50 adet oyun yer alıyor. Firmanın vaat ettiğine göre, 1080p çözünürlük ve 60 FPS’te oyun oynamak mümkün olacak. Firma ayrıca NFL Sunday Ticket, Spotify ve Showtime uygulamalarının da çok yakında Shield’a destek vereceğinin açıklamasını yaptı.

Nvidia GeForce Now ilk üç ay ücretsiz olarak kullanılabilecek ardından kullanmak isterseniz aylık 7,99 dolar karşılığında kullanabileceksiniz.

2 yorum

  1. Hemen İndireceğim.Harikaymış.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir