Anasayfa » Oyun » Gta 5 Gizemli Olaylar

Gta 5 Gizemli Olaylar

Grand theft auto haberleri eskiden olduğu gibi yeni çıkan haberleri de en çok okunan haberler arasında.Bunun sebebi ise bu oyunun çok sevilmesi, büyük fanatiklerinin olması ve gün geçtikçe bu fanatiklerin artmasıdır.Yılların oyunu olan GTA, çıkarmış olduğu en son oyunu GTA V ile birlikte beklentileri karşılamış durumda.

GTA 5 oyunu bilindiği üzere yeni nesil konsollar için piyasaya giren ve yakın zamanda da bunu duyuran oyun şirketi,önceki oyunlarında da getirdiği bir takım gizemleri Gta 5 oyununda da getirmiş.

Oyunun içinde bulunan Peyote bitkisi‘nin tamamını toplayabilirseniz halüsinasyonlar görmeye başlıyorsunuz.Oyun karakterini bu bitkileri yedirdiğimiz takdirde çeşit çeşit halüsinasyon göreceksiniz bunlardan biri ise kendinizi kuş gibi uçuracak.

Bu şekilde San Andreas şehrini gezen karakterimiz şehri gökyüzünden kuş şeklinde gezebiliyor.Peyote bitkisini yediğimiz takdirde şahin, kartal ve tavuk olabiliyoruz.Doğal olarak tavuklar uçamadığı için tavukla uçamayacağız 🙂

 

6 yorum

  1. Bilgilerini çok faydalı, teşekkür ederim sayenizde oyunun yeni bir özelliğini öğrenmiş oldum. 🙂
    İyi çalışmalar dilerim.

  2. Gta’nın her oyununda gizemli şeyler oluyor eagster eags deniliyor bunlara bir nevi reklam şekli buda.

  3. Easter Eggler Oyunu Harika Yapan Küçük Ayrıntılar.

  4. en güzeli şifrelerle oynamak:D

  5. Ben oyunu indirdim ama açamadım bolca hata verdi.Sonrasında sinirlenip geri iade etmiştim.Gizemlilik oyunu güzelleştirmiş.

  6. Gta 5 çok güzel bir oyun 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir