Anasayfa » Mobil » Jason Statham Sniper X Oyunu İndir

Jason Statham Sniper X Oyunu İndir

 

Jason Statham bilindiği üzere aksiyon filmlerinin şimdiden efsaneleşmiş usta oyuncusu. Usta oyuncunun hayranları ise bu oyuncunun jason statham karakteri ile oynanan bir oyunun varlığından eminiz ki haberdardır. Glu Games tarafından önceden geliştirildiği ilan etmişti bu oyunun nihayetinde Google Play Store mağazasında yayınlandığı duyuruldu. Teknoloji haberleri, oyun ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak ve oyunu indirmek için yazımızın kalan bölümünü okumayı unutmayınız.

Keskin Nişancı filmleri ile adeta hayran kitlesi oluşturan Jason Statham bu kez oyun karakteri ile hayranlarının yönetiminde olacak. Oyunda beklenildiği gibi keskin nişancı olacağız ve farklı donanım ve ekipmanları, birbirinden değişik ve zorlu görevler ile başa çıkılmaya çalışılacak.

sniper-x-google-play

Oyunu oynarken bölümler ile orantılı silahlar ve görevler olacak. Bu görevlerle başa çıkmak ise bölümleri geçtikçe seviye atladıkça zorlaşmaya başlayacak. Oyun esnasında uzmanlaşmanız ve silahları doğru ve vaktinde kullanmanız hasılı usta bir keskin nişancı olmanız gerekmektedir. Bu yüzden oyundan hoşlanacağınızdan ve de zorlu görevler de büyük aksiyon yaşayacağınıza eminim. Oyunda ise bir hayli değişik silah bulunmakta. Av silahlarından suitkast silahlarına ve kanasa kadar silahlar bulunmakta. Sizde aşağıdan bu aksiyon dolu oyunu yükleyebilir ve bu adrenalini yaşamaya başlayabilirsiniz. Teknoloji haberleri arasında en çok ziyaret edilen makaleler arasında oyun haberleri Android ve akıllı telefon oyunları önemlii bir yer tutmuş durumda.

 

Sniper X oyununu İndirmek için Tıklayın…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir