Anasayfa » Sinema/Dizi » Lucifer 2 Bölüm Yayın Tarihi

Lucifer 2 Bölüm Yayın Tarihi

2016 yılında izleyicilerle buluşmasını planlanan, FOX‘un yeni dizisi Lucifer dizi takip edenlerin bildiği gibi internet‘e sızdırılmış ve planlandığından önce izleyiciyle buluşmuştu.

Lucifer

Başta Amerika olmak üzere dünya geneline vurduğumuzda çok büyük tepkiler çeken Lucifer dizisi, genel olarak senaryosu nedeniyle çok büyük tepkilere maruz kaldı ve en çok şikayet edilen yapım oldu.

lucifer-2-bolum-ne-zaman

Dizinin Konusu Nedir ?
Şeytan ( Lucifer ) artık cehennemdeki işlerinden sıkılır ve işleri bırakarak dünyada bir bar satın alır. Burada eğlencenin keyfini çıkartman isterken önceki yaşantısındaki olaylar onun duygusal bir değişime uğramasına neden olacak ve artık çevresindeki insanlara iyilik yapmaya başlayacaktır.

Buraya kadar normal görünebilir. Fakat dizide şeytanın insanlara çok sempatik bir şekilde tanıtılması ve dinine düşkün ailelerin şeytanın sevilebilecek bir tarafının olmadığını düşündüğünden dolayı büyük bir tepki çekti. Kimse bilemez tabiki de FOX belkide diziyi internet‘e sızdırarak bu tepkilerin boyutlarını ölçerek insanların durumlarına göre hareket etmek istemiş olması da ihtimaller arasında olabilir. Olan olaylardan sonra dizi öyle yada böyle ilk bölümüyle geniş kitleler tarafından beğenilmiş ve belli kitle tarafından takibe alınmıştır. Bu durumsa dizinin uzun vadeli bir yapım olacağının sinyallerini vermiş gözüküyor.

lucifer-1

Gelelim asıl soruya : Lucifer 1. Sezon 2. Bölüm Ne Zaman ?

Lucifer resmi takvimine bağlı kalacak gibi duruyor dizi 2016 yılının Şubat ayında ekranlardaki yerini alacak. Diziyi takip edenlerin 5 ay daha beklemeleri gerekecek gibi duruyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir