Anasayfa » Tanıtım Yazıları » Müşteri Memnuniyeti Odaklı Servis Bulmak…

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Servis Bulmak…

Müşteri odaklı çalışan ve müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutan Çekmeköy Arçelik servisi, son teknoloji ürünü olan cihazlar ve ürünler ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır. Arçelik markalı ürünlerde karşılaştıkları arızaları en hızlı ve doğru şekilde analiz ederek, arızanın esas kaynağını ve nedenini ortaya çıkarmaktadır. Bu sayede arızayı veya sorunu en iyi şekilde çözerek, ürünün ömrünün uzamasını sağlamaktadır.

İlgili oldukları bölüm konusunda meslek lisesi mezunu ya da ilgili üniversite mezunu olan, yıllara dayanan tecrübesi olan ve modern çağa ayak uydurabilmiş teknik personeli ile müşterilerine hizmet veren firmamız, sürekli olarak teknik personeline eğitici seminer ve kurs programları vermektedir. Bu sayede son teknoloji ile donatılmış Arçelik ürünleri hakkında bilgi sahibi olmaları ve oluşabilecek arızalar hakkında bilgi sahibi olarak çeşitli çözüm yöntemleri sunabilecek donanıma sahip olmaları sağlanmaktadır.

Gereksinim duyulabilecek ve ihtiyaç olunabilecek her türlü araç ve gereç ile donatılmış, içerisinde son derece deneyimli, işinin ehli personellerin bulunduğu Altıntepe Arçelik Servisi gezici araçlarımız ile sürekli olarak Altıntepe bölgesinde seyir halinde bulunmaktadır. Bu şekilde müşterilerimizin Arçelik beyaz eşya ürünlerinde yaşadıkları arızalara hızlı ve seri bir şekilde müdahale ederek, müşterilerimizin zamandan kazanmasını sağlamaktayız.

Ayrıca müşterilerimizin hızlı bir şekilde ve arızanın oluştuğu anda bizi bilgilendirebilmesi amacı ile yedi gün yirmi dört saat faaliyet gösteren çağrı servisimiz bulunmaktadır. Müşteri hizmetleri personelimizin de aynı teknik personelimiz gibi Arçelik ürünleri hakkında bilgi sahibi olmaları sağlanmaktadır. Bu sayede müşterilerimizin Arçelik beyaz eşya ürünlerinde oluşan arızayı çok hızlı ve kolay bir şekilde anlayarak, o doğrultuda gezici araçları bilgilendirmekte ve hemen müşterinin adresine yönlendirmektedir.

Müşteri hizmetleri personelinden aldığı bilgi doğrultusunda donanımlı bir şekilde adrese ulaşan gezici araçlarımızda yer alan teknik personelimiz, üst teknoloji ürünü donanımlar kullanmaktadır. Bu sayede oluşabilecek her türlü arızaya çözüm üretebilmektedir. Ayrıca arızalı ürünün onarımında ve bakımında sadece Arçelik firmasının imal etmiş olduğu orijinal yedek parçaları kullanmaktadır. Bu şekilde ürünün uzun seneler daha kullanılabilmesi sağlanmaktadır.

Sağlamış olduğu bu hizmete olan güvenini de arızasını gidermiş olduğu ürüne bir yıl boyunca yaptığı sigorta ile de göstermektedir. Bu sayede bir yıl içerisinde aynı arızanın yine oluşması durumunda hiçbir ücret almadan arıza giderilmektedir. Ayrıca arızası giderilen ürün hakkında bilgi, özel olarak yazılmış bir program içerisinde depolanmaktadır. Bu sayede aynı üründe yaşanacak bir arızada Gülsuyu Arçelik Servisi teknik personelimiz ön bilgiye sahip olmaktadır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir