Anasayfa » Tanıtım Yazıları » Youtube Abone Satın Alma

Youtube Abone Satın Alma

Youtube denildiğinde ilk akla gelen videolar ve abonelikler olmaktadır. Uzun süreden beri dış kaynaklı video paylaşma sitesi olan youtube, artık abonelikler sayesinde kişilerin para kazanmasını da sağlıyor. Yani bir kanal üzerinden ne kadar aboneniz varsa sizin youtube kanalınızın pirimi o kadar yüksek demektir. youtube abone satın al seçeneği ile ücretli olarak kendinize aboneler satın alabilirsiniz. Günlerce hatta yıllarca hatta senelerce uğraşarak yapabileceğiniz bir kısım aboneliğe birden sahip olabilir ve bu sistem üzerinden para kazanabilirsiniz.

Video izleme, resim paylaşma ve yazı paylaşma platformlarından olan instagram dünyada ve ülkemizde binlerce hatta yüz binlerce kişi tarafından kullanılıyor. Bu alanda paylaşım yapanların çoğunun paylaşım yapma sebepleri çok kişi tarafından tanınarak bir tek alanda veya her alanda fenomen olmak. Artık bu sistemin de sorunlarına çözüm getiren bir kısım kişi instagram takipçi satin al ve bu alanda takipçilerine beğeniler yaptır seçeneğini kullanarak ücretli takipçilerle sizi daha hızlı bir şekilde sosyal medya üzerinden fenomen haline getiriyor.

Sosyal medya beğenileri de instagram, twitter ve facebook üzerinden kişilerin daha çok tanınmasına ve bu hususta daha çok paylaşım yaparak çok kişiye ulaşmasına sebep oluyor. Bu paylaşımların hepsinin ulaşabileceği alanlar  instagram beğeni satın al sayesinde çözüme ulaştırılabiliyor. En fazla beğenisi olan kişiler kendilerini daha hızlı tanıtabiliyor. Para kazanmanın bir yolu da internet kullanmak olarak görülürken, youtube ve instagram üzerinden yapılan paylaşımlarda izlenilen videolar ve doldurulan anketlerle de para kazanmanın mümkün olduğu görülüyor.

Eğer kendinize bir sosyal medya platformu kurmak istiyorsanız ve bu platform üzerinden para kazanmak istiyorsanız ilk olarak youtube abonelikleri satın alarak işleme başlayabilirsiniz. Abonelik satın almadan aboneler yaparak para kazanmayı düşünüyorsanız hem gücünüzü hem de sabrınızı bir müddet harcamanız gerekir. Çünkü bu uzun bir süreçte yapılan işlemler arasındadır. Fakat tanıtmış olduğunuz şeylerin çok fazla beğenilmesi ve başka kişiler tarafından da topluma tanıtılmaya çalışılması hem instagram üzerinden hem de youtube kanalınız üzerinden bunu gerçekleştirmenize sebep olacaktır.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir